Aktualności

Współpraca na rzecz cyfryzacji opieki społecznej

Zachęcamy do zapoznania się z nowym dokumentem przygotowanym przez ekspertów programu międzyregionalnego ESPON.

Ten inspirujący materiał podkreśla znaczenie współpracy terytorialnej w rowoju i transformacji cyfrowej opieki zdrowotnej zorientowanej na mieszkańców Europy. Przedstawia nowatorskie analizy ostatnich polityk, inicjatyw i inwestycji, zwizualizowane na mapach i podkreślone poprzez wybór przykładów dobrych praktyk. Zawiera szereg zaleceń dotyczących tego, jak wspierać, przyspieszać i zwiększać niezbędne innowacje cyfrowe i zmiany organizacyjne w całej UE, które są niezbędne do zmiany sposobu, w jaki otrzymujemy i świadczymy usługi opieki zdrowotnej, przynosząc korzyści ludziom, systemom opieki zdrowotnej i gospodarce bez względu na to, położenie geograficzne. Po więcej informacji o publikacji zapraszamy na stronę internetową programu ESPON. Materiał jest opracowany w języku angielskim.

LINK do publikacji: https://www.espon.eu/sites/default/files/attachments/Thematic%20paper%20-%20Working%20together%20to%20deliver%20better%20digital%20healthcare.pdf

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.