Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.

 

AKTUALNOŚCI

Wspólny Komitet Programujący program Region Morza Bałtyckiego na lata 2021-2027 rozpoczął prace

RMB_logo

W dniach 5-6 lutego 2020 r. w Rydze odbyło się pierwsze posiedzenie Wspólnego Komitetu Programującego Program Interreg Region Morza Bałtyckiego na okres finansowania 2021-2027.

 

Około 30 delegatów z jedenastu krajów uczestniczyło w dyskusjach na temat celów programu, tj. tematów i rodzajów projektów, które mają być finansowane w przyszłości. Przyjęli oni zasady dotyczące sposobu, w jaki wspólny komitet programujący ma realizować swoje prace, oraz uzgodnili kolejne etapy procesu programowania, jak również ogólny harmonogram prac. W harmonogramie przewidziano, że przyszły program zostanie uruchomiony w drugiej połowie 2021 r. Proces konsultacji społecznych zaplanowano na lato 2020 r.

Więcej informacji tutaj.

 

view szablon artykułu