Zima 2019

Webinarium - polityki ukierunkowane na innowacje

IE_logo

18 lutego br., w godzinach 10:30 – 12:00 program Interreg Europa organizuje webinarium na temat polityk ukierunkowanych na innowacje (Mission-oriented innovation policies webinar).

 

Nowoczesne polityki powinny przyczyniać się do rozwiązywania problemów wynikających  między innymi  ze zmian zachodzących w społeczeństwie (czynniki demograficzne, wyłącznie społeczne itp.), czy zmiany klimatu. Doświadczeniem z wdrażania tego typu polityk podzielą się instytucje z Wielkiej Brytanii (uczelnia z Manchester), Francji (agencja rozwoju z Regionu Centralnego-Doliny Loary) i Czech (miasto Praga). W trakcie webinarium będzie można także zadawać pytania ekspertom z dziedziny innowacji platformy learningowej Interreg Europa.

Zachęcamy do skorzystania z webinarium po uprzedniej rejestracji:
https://www.interregeurope.eu/policylearning/event/3248/mission-oriented-innovation-policies-webinar/?utm_source=Interreg+Europe+newsletter&utm_campaign=a366be7872-newsletter_december_COPY_01&utm_medium=email&utm_term=0_af7b6b7130-a366be7872-154380693

view szablon artykułu


            

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.