AKTUALNOŚCI

Webinarium - polityki ukierunkowane na innowacje

IE_logo

18 lutego br., w godzinach 10:30 – 12:00 program Interreg Europa organizuje webinarium na temat polityk ukierunkowanych na innowacje (Mission-oriented innovation policies webinar).

 

Nowoczesne polityki powinny przyczyniać się do rozwiązywania problemów wynikających  między innymi  ze zmian zachodzących w społeczeństwie (czynniki demograficzne, wyłącznie społeczne itp.), czy zmiany klimatu. Doświadczeniem z wdrażania tego typu polityk podzielą się instytucje z Wielkiej Brytanii (uczelnia z Manchester), Francji (agencja rozwoju z Regionu Centralnego-Doliny Loary) i Czech (miasto Praga). W trakcie webinarium będzie można także zadawać pytania ekspertom z dziedziny innowacji platformy learningowej Interreg Europa.

Zachęcamy do skorzystania z webinarium po uprzedniej rejestracji:
https://www.interregeurope.eu/policylearning/event/3248/mission-oriented-innovation-policies-webinar/?utm_source=Interreg+Europe+newsletter&utm_campaign=a366be7872-newsletter_december_COPY_01&utm_medium=email&utm_term=0_af7b6b7130-a366be7872-154380693

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.