AKTUALNOŚCI

Webinarium: LIFE i biznes - inkubator sukcesu

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Ministerstwo Aktywów Państwowych zapraszają na: Webinarium: "LIFE i biznes - inkubator sukcesu", które odbędzie się w dniu 4 lutego br. (czwartek), o godz. 10.00

Webinarium kierowane jest do przedstawicieli szeroko rozumianego biznesu (w tym spółek skarbu państwa), który w ostatnich latach stanowił znaczącą część beneficjentów programu LIFE w Europie.

W ramach wydarzenia planowane jest:

  • przedstawienie  podstawowych informacji o Programie LIFE oraz planowanych zmianach w programie w nowej perspektywie finansowej,
  • przybliżenie zakresu „komercyjnych" projektów LIFE realizowanych zarówno w Polsce jak i w innych krajach UE,
  • pokazanie w jaki sposób finansowanie z Programu LIFE może być wykorzystywane do budowania potencjału rozwojowego przedsiębiorstw różnej wielkości,

Mamy nadzieję, że wydarzenie stanie się impulsem do rozpoczęcia przygotowywania przez polskie firmy kolejnych wartościowych i ambitnych projektów z wykorzystaniem środków Programu LIFE w nowej perspektywie finansowej.

Zgłoszenia:

Zgłoszenia chęci uczestnictwa w webinarium dokonać można poprzez wypełnienie poniższego formularza. Webinarium jest bezpłatne, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy Webinarium: 
"LIFE i biznes - inkubator sukcesu"

4 lutego 2021 r.

 

2020.12.16 program webinarium nat 20201214 110521.pdf  LIFE i biznes - program 04.022021.pdf - (428,03 KB)

Więcej inforamcji TUTAJ

Materiały pochodzą ze strony Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej:  www.nfosigw.gov.pl

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.