Aktualności

Webinarium Europy Środkowej

Fot. ©Depositphotos/lilia

Instytucje, zainteresowane aplikowaniem do Programu Interreg Europa Środkowa 2014-2020, zachęcamy do uczestnictwa w seminarium internetowym.

Program współpracy transnarodowej Interreg Europa Środkowa 2014-2020 zaprasza do wzięcia udziału w internetowym seminarium organizowanym przez ekspertów ze Wspólnego Sekretariatu we Wiedniu. Webinarium umożliwi uzyskanie odpowiedzi na pytania, dotyczące przygotowania projektu w trzecim naborze do programu.

Pytania, które zamierzają Państwo zadać, można wcześniej przesłać na adres: info@interreg-central.eu, wpisując w tytule maila: "Q&A Webinar".

Webinarium prowadzone będzie w języku angielskim.

Transmisja będzie dostępna na kanale Youtube programu Interreg Europa Środkowa 19 grudnia 2017 r. od 10:00 do 11:30.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.