AKTUALNOŚCI

Webinarium dla potencjalnych wnioskodawców w naborze "Azyl i migracja"

EEA_logo

Uprzejmie informujemy, że webinarium dla potencjalnych wnioskodawców w naborze "Azyl i migracja" planowane przez Operatora Programu „Sprawy wewnętrzne" w ramach Funduszy Norweskich/Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 odbędzie się 22 lipca br.

 

W przypadku chęci uczestnictwa w webinarium, zgłoszenia przedstawicieli Państwa instytucji można dokonać drogą mailową na adres: fundusze.kontakt@mswia.gov.pl, najpóźniej do 17 lipca 2020 r., pamiętając o podaniu następujących informacji:

  • imię i nazwisko,
  • instytucja,
  • adres elektroniczny, na który ma zostać wysłane zaproszenie na webinarium.

Webinarium będzie obejmowało takie tematy, jak przedstawienie procesu oceny projektów, wraz z kryteriami oceny (formalnymi i merytorycznymi) oraz omówienie arkusza wniosku aplikacyjnego, a także kwestie przepływów finansowych w projekcie.

Szczegółowe informacje o naborze dostępne są tutaj.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.