AKTUALNOŚCI

Webinar „Regionalne wsparcie przedsiębiorców w aplikowaniu o środki programu Horyzont 2020 i Horyzont EUROPA” 19 listopada 2020 r.

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE na Politechnice Gdańskiej, Regionalny Ośrodek Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość" oraz Agencja Rozwoju Pomorza S.A. zapraszają na webinarium pt. „Regionalne wsparcie przedsiębiorców w aplikowaniu o środki programu Horyzont 2020 i Horyzont EUROPA„, które odbędzie się w dniu 19 listopada br. w godzinach 10:00 – 12:30.


PROGRAM WYDARZENIA

Szkolenie poświęcone będzie możliwościom finansowania dla przedsiębiorców w programie HORYZONT 2020 i HORYZONT EUROPA.

Dodatkowo przedstawione zostaną komplementarne źródła finansowania dla MŚP przez: Pomorski Fundusz Rozwoju oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

Szkolenie jest organizowane w ramach XIII edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (ŚTP) na Pomorzu.

Zapisy na stronie https://www.arp.gda.pl/2084,regionalne-wsparcie-przedsiebiorcow-w-aplikowaniu-o-srodki-programu-horyzont-2020-i-horyzont-europa

Dodatkowych informacji udziela:
Paweł Gruszkowski, e-mail pawel.gruszkowski@swp.gda.pl, tel. 600 421 420

Materiał pochodzi ze strony Stowarzyszenia Wolna Przedsiębiorczość

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.