AKTUALNOŚCI

Urbact City Festival 2017

Fot. ©Depositphotos/kasto

Urbact City Festival odbędzie się w tym roku w Tallinnie (Estonia) w dniach 3-5 października. Zachęcamy do udziału przedstawicieli miast oraz miłośników polityki miejskiej. Rejestracja jest już otwarta.

Uczestnicy wydarzenia zapoznają się dobrymi praktykami innych miast, znajdą potencjalnych partnerów do Sieci Transferu Urbact (planowane otwarcie naboru – wrzesień 2017 r.) i wrócą do domu, wprowadzając nowe pomysły usprawniające funkcjonowanie miast.

Program Urbact City Festival 2017

Dla kogo przeznaczona jest konferencja?

  • Wszystkie miasta, które aplikowały w naborze URBACT Good Practice;
  • Miasta każdej wielkości, zainteresowane przystąpieniem do Sieci Transferu w ramach Programu Urbact III;
  • Praktycy polityki miejskiej oraz polityczni decydenci ze szczebla lokalnego, regionalnego, krajowego lub międzynarodowego.

Rejestracja jest dostępna pod linkiem.

O możliwości udziału w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie konferencji.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.