AKTUALNOŚCI

URBACT - 23 sieci otrzymały dofinansowanie w ramach drugiej fazy projektu

URBACT_logo

7 maja Komitet Monitorujący Programu URBACT zatwierdził wszystkie Sieci Planowania Działań, aby przeszły do fazy drugiej.

 

Głównym celem Sieci Planowania Działań jest zgromadzenie od 7 do 10 miast w całej Europie w celu wymiany doświadczeń w zakresie konkretnego wyzwania tematycznego dotyczącego rozwoju obszarów miejskich oraz dzielenia się pomysłami dotyczącymi możliwych rozwiązań w okresie ponad 2 lat. Etap 1 (od końca czerwca 2019 r. do lutego 2020 r.) koncentrował się na opracowaniu badań bazowych, profili miast i opracowaniu formularza wniosku do etapu 2.

Wśród pomorskiech beneficjentów znalazły się miasto Malbork oraz Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot.

Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.