AKTUALNOŚCI

Umowa na realizację Programu Sprawiedliwość podpisana

NOR_logo

Minister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak podpisała umowę na realizację Programu Sprawiedliwość, finansowanego z Funduszy norweskich.

 

Budżet całkowity Programu Sprawiedliwość to 68,5 mln euro, z czego 58,2 mln euro pochodzi z Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a 10,3 mln euro to wkład krajowy. W ramach jednego projektu można starać się o dofinansowanie w wysokości od 5 do 400 tys. euro.

Środki programu przeznaczone są na poprawę systemu przeciwdziałania przemocy domowej, zapobieganie przemocy wobec osób starszych i niepełnosprawnych oraz wsparcie służby więziennej.

Szczegółowe informacje dostepne są tutaj.

Operatorem programu jest Ministerstwo Sprawiedliwości.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.