Zima 2019

Trzeci nabór w Europie Środkowej

Fot. ©Depositphotos/alphaspirit

Od września będziecie Państwo mogli składać aplikacje projektowe do Programu Interreg Europa Środkowa 2014-2020. III nabór będzie otwarty ponad 4 miesiące.

Zgodnie z decyzją Komitetu Monitorującego (podjętą podczas ostatniego posiedzenia - 21 i 22 czerwca br. we Wiedniu), trzeci nabór w programie Interreg Europa Środkowa 2014-2020 zostanie przeprowadzony w okresie 21 września 2017 r. - 25 stycznia 2018 r.

Nabór będzie miał ograniczony zakres tematyczny. Szczegóły są dostępne w załączniku.

Warunki konkursu, plan szkoleń dla wnioskodawców i dokumenty aplikacyjne są w trakcie przygotowania i będą opublikowane najpóźniej w momencie otwarcia naboru.

Jednocześnie zachęcamy do udziału w Dorocznej Konferencji Programu Interreg Europa Środkowa (21-22 września 2017, Berlin) o której pisaliśmy we wcześniejszej wiadomości.

 

view szablon artykułu


            

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.