AKTUALNOŚCI

Trzeci nabór w Europie Środkowej

Fot. ©Depositphotos/alphaspirit

Od września będziecie Państwo mogli składać aplikacje projektowe do Programu Interreg Europa Środkowa 2014-2020. III nabór będzie otwarty ponad 4 miesiące.

Zgodnie z decyzją Komitetu Monitorującego (podjętą podczas ostatniego posiedzenia - 21 i 22 czerwca br. we Wiedniu), trzeci nabór w programie Interreg Europa Środkowa 2014-2020 zostanie przeprowadzony w okresie 21 września 2017 r. - 25 stycznia 2018 r.

Nabór będzie miał ograniczony zakres tematyczny. Szczegóły są dostępne w załączniku.

Warunki konkursu, plan szkoleń dla wnioskodawców i dokumenty aplikacyjne są w trakcie przygotowania i będą opublikowane najpóźniej w momencie otwarcia naboru.

Jednocześnie zachęcamy do udziału w Dorocznej Konferencji Programu Interreg Europa Środkowa (21-22 września 2017, Berlin) o której pisaliśmy we wcześniejszej wiadomości.

 

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.