AKTUALNOŚCI

Szanowni Audytorzy! Lista kontrolna do kontroli projektu została uzupełniona instrukcjami!

W ramach programu Polska - Rosja została uzupełniona lista kontrolna projektów o instrukcje dla audytorów i jest dostępna na stronie internetowej Programu.

Uprzejmie informujemy, że lista kontrolna do kontroli projektów została uzupełniona o instrukcje dla audytorów i jest dostępna na stronie internetowej Programu. W polu „UWAGI / KOMENTARZE" dodano instrukcje dotyczące prawidłowego wypełnienia listy kontrolnej.

Dokument w języku angielskim dostępny jest na stronie internetowej Programu w zakładce: „Dla Beneficjentów" - „Dokumenty dla beneficjentów" TUTAJ.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.