AKTUALNOŚCI

Spotkanie Polska-Rosja w Gdańsku - materiały do pobrania

22 czerwca br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku odbyło się Seminarium informacyjne Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020. Podczas spotkania zaprezentowano możliwości dofinansowania projektów w czterech obszarach tematycznych: Dziedzictwo, Środowisko, Dostępność oraz Granice. W spotkaniu wziął udział przedstawiciel sekratariatu programu w Olsztynie.

W spotkaniu wzięło udział blisko 90 osób z województwa pomorskiego, w tym przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, urzędów publicznych, agencji sektorowych, organizacji pozarządowych oraz uczelni wyższych i jednostek naukowych. Dziękujemy za zainteresowanie naszym seminarium.

Poniżej znajdziecie Państwo prezentacje ze spotkania:

  1. Główne założenia Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020 (Paweł Zawadzki)
  2. Zasady obowiązujące podczas naboru wniosków w Programie Polska-Rosja 2014-2020 (Miłosz Wielgat)

Zaproszenie Marszałka

Agenda spotkania

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.