AKTUALNOŚCI

SNOwMan - konferencja końcowa

PB_logo

Zachęcamy do udziału w konferencji wieńczącej projekt SNOwMAn, w którym opracowano narzędzie wspierania MŚP produkcyjnych w zakresie innowacji nietechnologicznych.

 

Celem projektu było zwiększenie poziomu wdrażania innowacji nietechnologicznych przez firmy, w których właściciel jest jednocześnie menadżerem podejmującym decyzje biznesowe. Aby zrealizować ten cel, w ramach projektu zostały przygotowane narzędzia do pracy dla konsultantów z instytucji otoczenia biznesu, które na co dzień współpracują z tego typu firmami.

Konferencja odbędzie się 12 listopada 2020 r. Zapisy tutaj https://www.tilmeld.dk/snowman121120/conference.

Program wydarzenia

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.