AKTUALNOŚCI

SL2014 w programie Interreg Południowy Bałtyk - szkolenie

Fot. ©Depositphotos/pressmaster

W dniu 13 grudnia 2016 r. odbędzie się szkolenie dedykowane beneficjentom programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020. Zapisy na wydarzenie otwarte

 

>>> Rejestracja na wydarzenie<<<

  • Data: 13 grudnia 2016 r.
  • Miejsce spotkania: Sala Herbowa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego
  • Godziny szkolenia: 9:00 - 15:00

Grupa docelowa szkolenia

Szkolenie jest skierowane do beneficjentów programu Interreg Południowy Bałtyk, których wnioski o dofinansowanie zostały zatwierdzone w następujących naborach: 1 nabór regularny, nabór Seed Money, 2 nabór regularny. Na spotkaniu powinny pojawić sie osoby, które będą wprowadzały raporty półroczne/rozliczeniowe w programie informatycznym  SL2014.

Cel szkolenia

Przeszkolenie w zakresie programu informatycznego SL2014. Zapoznanie się z funkcjonalnościami i rozwiązaniami technologicznymi programu. Nauka przygotowywania raportu i wniosku (częściowego) o płatność. Budowa podręcznika beneficjenta dla użytkowników SL2014. Sesja pytań i odpowiedzi.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.