Aktualności

Rozpoczynamy kampanię promocyjną programu H2020 w woj. pomorskim #Pomorski Horyzont

#Pomorski Horyzont to kampania Województwa Pomorskiego ukazująca efekty projektów zrealizowanych w latach 2014-2020 z programu Horyzont 2020.

Dziś mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu pierwszy z pięciu spotów promocyjnych naszej kampanii, który dotyczy obszaru ZDROWIE – tak ważnego w naszym codziennym życiu.  

Chcemy Państwa nie tylko zainspirować, ale przede wszystkim pokazać jak innowacyjne i przełomowe działania są realizowane na Pomorzu.

TUTAJ FILM: https://youtu.be/UBERCp2uteQ

 

Wszystkich Państwa zachęcamy do ubiegania się o środki z nowego,  już uruchomionego programu Horyzont Europa na lata 2021-2027, którego całkowity budżet  wyniesie 95,5 mld euro.

Do końca czerwca, co dwa tygodnie, będziemy prezentować kolejne odsłony projektów z programu Horyzont 2020 w obszarach: zaawansowane technologie, energia – klimat – środowisko, transport – mobilność, wyzwania społeczne.

Zapraszamy do śledzenia nas na stronie www.programymiedzynarodowe.pomorskie.eu, na FB i Instagramie oraz do udostępniania ww. informacji.

Partnerami zaangażowanymi w przygotowanie kampanii są: Agencja Rozwoju Pomorza, Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu Wolna Przedsiębiorczość, Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE przy Politechnice Gdańskiej, Samorząd Województwa Pomorskiego oraz Stowarzyszenie „Pomorskie w UE" (Biuro Regionalne Województwa Pomorskiego w Brukseli).

Z poważaniem

Zespół ds. Programów Międzynarodowych

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.