AKTUALNOŚCI

Relacja z wydarzenia rocznego programu Południowy Bałtyk.

SB_logo

Spotkanie odbyło się 24 i 25 września br. w Ostródzie.

 

W spotkaniu wzięli udział beneficjenci oraz instytucje realizujące program. Uczestnicy rozmawiali o stanie realizacji programu oraz o potrzebach i możliwych kierunkach dalszego rozwoju obszaru Południowego Bałtyku. Ponadto partnerzy różnych inicjatyw dzielili się wiedzą i dotychczasowymi osiągnięciami projektów, w szczególności w obszarze zmian klimatu, przemysłu morskiego, zrównoważonej turystyki i transportu oraz ekologicznych technologii. Dyskusje były owocne, gdyż powstały koncepcje łączenia idei projektowych oraz sposobów na tzw. kapitalizację efektów pomiędzy różnymi projektami.

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć.

Wiecej informacji dostepnych jest na stronie programu.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.