AKTUALNOŚCI

Rejestracja na seminarium informacyjno-szkoleniowe Europa Środkowa

Fot. ©Depositphotos/.shock

Otwarto rejestrację na seminarium informacyjno-szkoleniowe organizowane przez Ministerstwo Rozwoju. Spotkanie będzie dotyczyło Programu Interreg Europa Środkowa 2014-2020. Seminarium ma przygotować polskie instytucje do trzeciego naboru wniosków w programie Europa Środkowa, który będzie trwał od 21 września 2017 r. do 25 stycznia 2018 r.

Spotkanie odbędzie się 10 października 2017 r. w godz. 10.30-16.30 w Warszawie przy ul. Wspólnej 2/4.

Na program seminarium składają się dwie części:

  1. prezentacja oferty programu, zasad realizacji projektów i przykładów projektów realizowanych przez polskie instytucje;
  2. sesja w języku angielskim (z symultanicznym tłumaczeniem na polski) adresowana przede wszystkim do instytucji zainteresowanych składaniem wniosków w trzecim naborze; ta część spotkania poświęcona będzie szczegółowej analizie tematycznej poszczególnych priorytetów programu i prowadzona będzie przez ekspertów ze Wspólnego Sekretariatu Interreg Europa Środkowa.

Spotkanie skierowane jest do instytucji z całej Polski - jednostek samorzątu terytorialnego wszystkich szczebli, uczelni, w tym prywatnych, instytutów, agencji rozwoju, klastrów, organizacji pozarządowych, fundacji, podmiotów prywatnych z osobowością prawną oraz innych zainteresowanych.

Agenda spotkania

Link do rejestracji

Przypominamy również o innym seminarium informacyjno-szkoleniowym, które odbędzie się 30 listopada br. w Warszawie. Spotkanie będzie poświęcone III naborowi w Programie Interreg Region Morza Bałtyckiego 2014-2020. Więcej szczegółów i rejstracja zostanie udostępnionych pod koniec września br.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.