Zima 2019

Rejestracja na seminarium informacyjno-szkoleniowe Europa Środkowa

Fot. ©Depositphotos/.shock

Otwarto rejestrację na seminarium informacyjno-szkoleniowe organizowane przez Ministerstwo Rozwoju. Spotkanie będzie dotyczyło Programu Interreg Europa Środkowa 2014-2020. Seminarium ma przygotować polskie instytucje do trzeciego naboru wniosków w programie Europa Środkowa, który będzie trwał od 21 września 2017 r. do 25 stycznia 2018 r.

Spotkanie odbędzie się 10 października 2017 r. w godz. 10.30-16.30 w Warszawie przy ul. Wspólnej 2/4.

Na program seminarium składają się dwie części:

  1. prezentacja oferty programu, zasad realizacji projektów i przykładów projektów realizowanych przez polskie instytucje;
  2. sesja w języku angielskim (z symultanicznym tłumaczeniem na polski) adresowana przede wszystkim do instytucji zainteresowanych składaniem wniosków w trzecim naborze; ta część spotkania poświęcona będzie szczegółowej analizie tematycznej poszczególnych priorytetów programu i prowadzona będzie przez ekspertów ze Wspólnego Sekretariatu Interreg Europa Środkowa.

Spotkanie skierowane jest do instytucji z całej Polski - jednostek samorzątu terytorialnego wszystkich szczebli, uczelni, w tym prywatnych, instytutów, agencji rozwoju, klastrów, organizacji pozarządowych, fundacji, podmiotów prywatnych z osobowością prawną oraz innych zainteresowanych.

Agenda spotkania

Link do rejestracji

Przypominamy również o innym seminarium informacyjno-szkoleniowym, które odbędzie się 30 listopada br. w Warszawie. Spotkanie będzie poświęcone III naborowi w Programie Interreg Region Morza Bałtyckiego 2014-2020. Więcej szczegółów i rejstracja zostanie udostępnionych pod koniec września br.

view szablon artykułu


            

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.