Aktualności

Regionalne webinarium informacyjne nt. funduszy unijnych dla zdrowia 2021-2027 w dniu 6 października br.

Zapraszamy do udziału w webinarium nt. funduszy unijnych dla zdrowia 2021-2027, które odbędzie się dnia 6 października br. w formule online.

 

Regionalne  webinarium będzie doskonałą okazją do zapoznania się z tematem współfinansowania polityki zdrowotnej w obecnej perspektywie finansowej (z prezentacją m. innymi takich instrumentów jak EU4HEALTH oraz Horyzont Europa).

 

Podczas spotkanie odbędzie się otwarta sesja pytań i odpowiedzi z przedstawicielem Komisji Europejskiej nt. możliwości współfinansowania działań z sektora zdrowie na lata 2021-2027.

 

*** Zapraszamy do udziału już dzisiaj i zarezerwowania sobie czasu w dniu 6 października br. na wydarzenie, które będzie doskonałą okazją do zagłębienia tematu polityki zdrowotnej UE.

 

Agenda do pobrania: TUTAJ

LINK DO REJESTRACJI:

https://zoom.us/webinar/register/WN_ejTUwuitRrGy5FkJNDWedA

 

 

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.