AKTUALNOŚCI

Seminarium informacyjne INTERREG - materiały do pobrania

$image_alt

16 marca 2016r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku odbyło się seminarium informacyjne. Spotkanie będzie poświęcone 2. turze naborów w Programach Interreg 2014-2020 (Południowy Bałtyk, Region Morza Bałtyckiego, Europa Środkowa oraz Europa).

W spotkaniu wzięło udział ponad 120 osób z województwa pomorskiego, w tym przedstawiciele jednostek samorzadu terytorialnego, organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, fundacje, przedstawiciele oświaty, zarządy portów, instytucje otoczenia biznesu firmy prywatne, firmy konsultingowe. Dziękujemy za zainteresowanie naszym seminarium.

Poniżej znajdziecie Państwo wszystkie prezentacje ze spotkania:
Wprowadzenie, Europa, Europa Środkowa - Ludwik Szakiel
Region Morza Bałtyckiego - Paweł Zawadzki
Południowy Bałtyk - Marta Bocianowska

 

Zaproszenie Wicemarszałka Wiesława Byczkowskiego

Agenda spotkania

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.