AKTUALNOŚCI

Raport śródokresowy - materiały ze szkolenia

PL_RU_logo

Wspólny Sekretariat Techniczny Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-20202 przeprowadził szkolenia online z przygotowania raportu śródokresowego.

 

Szkolenia zostały przeprowadzone dla polskich i rosyjskich beneficjentów projektów regularnych z CT „Dziedzictwo" i beneficjentów Dużych Projektów Infrastrukturalnych.

Podczas szkoleń omówiono temat przygotowania raportu śródokresowego, w tym przygotowanie części opisowej i finansowej raportu, zastawienia wydatków oraz przygotowania wniosku o płatność.

Materiały i nagranie dostępne są tutaj.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.