Zima 2019

Przeprowadzono szkolenia z wdrażania dla beneficjentów projektów regularnych z CT „Dziedzictwo” oraz beneficjentów Dużych Projektów Infrastrukturalnych

PLRU_logo

Wspólny Sekretariat Techniczny Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020 przeprowadził trzy szkolenia z wdrażania dla beneficjentów projektów regularnych z CT „Dziedzictwo" oraz beneficjentów Dużych Projektów Infrastrukturalnych.

 

Podczas spotkań omówiono temat zarządzania projektem, w tym zadania partnerów projektu, wybór audytora, zarządzanie finansowe, zmiany w trakcie projektu. Przedstawiono kwestie dotyczące monitoringu i raportowania, jak również weryfikacji wydatków i zamówienia publiczne. Ponadto, omówiono działania informacyjno-promocyjne w projekcie. Po każdej z części beneficjenci mieli okazję zadawania pytań.

Szkolenia zostały zorganizowane pomiędzy 14 a 29 listopada 2019. Dwa szkolenia odbyły się po polskiej stronie granicy, tj. w Olsztynie i Gdańsku oraz jedno po stronie rosyjskiej – w Kaliningradzie. W spotkaniach brało udział łącznie 120 osób.

Link do galerii zdjęć

view szablon artykułu


            

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.