AKTUALNOŚCI

Przedłużenie terminu zakończenia naborów

EEA_logo

Przedłużenie terminu zakończenia naborów w ramach Programu Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu do 31.12.2020.

 

W odpowiedzi na prośby potencjalnych wnioskodawców oraz w związku z pandemią koronawirusa Minister Klimatu i Środowiska podjął decyzję o przedłużeniu terminów zakończenia naborów ogłoszonych 18 maja 2020 roku w ramach Programu Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu.

Terminy zakończenia naborów zostały przesunięte o dwa miesiące, zgodnie z poniższym harmonogramem:

  • Zwiększenie wydajności wytwarzania energii w istniejących małych elektrowniach wodnych (do 2 MW) - 31 grudnia 2020 r., godz. 15 (zmiana z 30 października 2020 r., godz. 15);
  • Budowa źródeł ciepła wykorzystujących energię geotermalną (geotermia głęboka) - 31 grudnia 2020 r. godz. 15 (zmiana z 30 października 2020 r., godz. 15).

Źródło informacji: NFOŚiGW.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.