Aktualności

Program UBACT Transfer dobrych praktyk w miastach

Po sukcesie pierwszej generacji Sieci Transferu, których wyniki zostały zaprezentowane na Festiwalu Miast oraz zamieszczone w publikacji Transfer Dobrych Praktyk - Dlaczego nie w moim mieście? URBACT dał szanse kolejnej fali miast na skorzystanie z transferu praktyk.

W ciągu 18 miesięcy 7 sieci będzie dzielić się udanymi doświadczeniami transferu z nowymi miastami. Społeczność URBACT poszerza się. Aż 65% z 34 partnerów miejskich w tych sieciach to nowi partnerzy URBACT!  

Skorzystają oni z bogatego doświadczenia miasta Dobrej Praktyki oraz wsparcia eksperta, który kierował pierwotną Siecią Transferu. Dzięki podzieleniu Dobrej Praktyki na zrozumiałe bloki, zastosowanie metody transferu po raz drugi powinno być łatwiejsze.

W gronie miast uczestniczących w drugiej edycji Sieci Transferu znalazły się aż 3 polskie miasta: Gdańsk, Wrocław oraz Rzeszów. 

Materiał pochodzi ze strony : https://urbact.eu/transfer-dobrych-praktyk-%E2%80%93-dlaczego-nie-doda%C4%87-wi%C4%99cej-miast

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.