Wiosna 2020

Program Region Morza Bałtyckiego - 26 złożonych wniosków

RMB_logo

Aż 26 projektów, które mają zakończyć się w tym roku, złożyło wnioski o przedłużenie etapu w celu realizacji dodatkowych działań w Programie Region Morza Bałtyckiego.

 

Dzięki instrumentowi etapu rozszerzenia (extension stage) oferowanemu przez Program, projekty zyskują więcej środków na realizację dodatkowych działań, które zwiększą praktyczne zastosowanie wyników projektu. 

Spośród 39 projektów drugiego naboru uprawnionych do ubiegania się o etap rozszerzenia, 26 z nich złożyło pełne wnioski, angażując ponad 230 partnerów ze wszystkich krajów nadbałtyckich. 

Więcej informacji tutaj.

view szablon artykułu


            

 

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.