AKTUALNOŚCI

Program Polska-Rosja - szkolenia online dla beneficjentów

PL-RU_logo

Wspólny Sekretariat Techniczny Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020 zaprasza na szkolenia z wdrażania dla beneficjentów projektów regularnych z CT „Środowisko" i „Dostępność".

 

Szkolenie dla polskich beneficjentów zostanie przeprowadzone 24 czerwca br., natomiast dla rosyjskich beneficjentów dzień później tj. 25 czerwca br. Oba szkolenia odbędą się za pośrednictwem Youtube. 

Rejestracji na szkolenie dla polskich beneficjentów mogą Państwo dokonać do dn. 17.06.2020 r., wypełniając formularz zgłoszeniowy znajdujący się pod linkiem: https://plru.eu/pl/rejestracja-na-szkolenie

Szczegołowe informacje dostępne są tutaj.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.