AKTUALNOŚCI

Program Polska-Rosja na lata 2021-2027 - Ankieta

PL-RU_logo

Zachęcamy do uzupełnienia ankiety dotyczącej przygotowania Programu Interreg Polska-Rosja na lata 2021-2027.

 

Nowy Program Polska-Rosja 2021-2027 będzie realizowany w ramach celu „Europejska Współpraca Terytorialna" polityki spójności Unii Europejskiej (tzw. Interreg) oraz nowego Instrumentu Sąsiedztwa, Współpracy Międzynarodowej i Rozwojowej zastępującego obecny Europejski Instrument Sąsiedztwa.

W przyszłym miesiącu przedstawiciele Polski i Rosji spotkają się ramach nowo powołanego Wspólnego Komitetu Programującego przygotowującego nową edycję Programu Interreg Polska-Rosja 2021-2027.

W procesie przygotowania nowego programu najważniejsza jest opinia interesariuszy – potencjalnych beneficjentów, instytucji oraz osób zamieszkujących obszar Programu. Wyniki ankiety zostaną wykorzystane podczas tworzenia nowej wersji Programu.

Prosimy o wypełnienie ankiety do 5 lutego 2020 r.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.