Aktualności

Program Kultura - II nabór wniosków

EOG_logo

II nabór projektów do Działania 2 Poprawa dostępu do kultury i sztuki ​Programu Kultura rozpocznie się 16 listopada 2020 roku i będzie trwał do 22 stycznia 2021 r.

 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jako Operator Programu Kultura w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021, informuje, że II nabór projektów do Działania 2 Poprawa dostępu do kultury i sztuki Programu Kultura rozpocznie się 16 listopada 2020 roku i będzie trwał do 22 stycznia 2021 roku. Terminy te są indykatywne i mogą ulec zmianie. Założenia do II naboru będą bardzo zbliżone do tych obwiązujących w ramach I naboru wniosków.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Operatora Programu.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.