AKTUALNOŚCI

Program Interreg Europa celebruje 30-lecie Interreg - publikacja i wydarzenie online 10 grudnia 2020

Z okazji przypadającego w tym roku jubileuszu 30-lecia Interreg, program Interreg Europa przygotował publikację pt.: When Europe cooperates, regions benefit.

Publikacja pt.: When Europe cooperates, regions benefit.jest dostępna w wersji online (link powyżej) oraz jako pdf. (dostępny także pod powyższym linkiem).

W publikacji przedstawiono rezultaty, jakie osiągnęli wybrani partnerzy z trzydziestu państw objętych programem Interreg Europa - z UE-28, Norwegii i Szwajcarii. Polskę reprezentuje projekt BRIDGES realizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego we współpracy z parterami z Finlandii, Grecji, Słowenii, Węgier i Hiszpanii.   

Program Interreg Europa zaprasza także 10 grudnia 2020 roku na wydarzenie online. Na spotkaniu zostaną szerzej zaprezentowane osiągnięcia czterech z trzydziestu projektów przedstawionych w publikacji.O tym wydarzeniu będziemy jeszcze informować.

Do 8 grudnia 2020 roku można wybierać projekty, o których chcielibyście Państwo posłuchać w trakcie wydarzenia. Głosowanie odbywa się za pomocą ankiety Vote for your favourite project–story, dostępnej na dole strony z publikacją.    

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.