Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.

 

AKTUALNOŚCI

Program Edukacja - spotkania online

EEA_logo

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza do udziału w spotkaniach online dotyczących Programu Edukacja współfinansowanego ze środków Funduszy norweskich i EOG.

 

  • 1 lipca w godz. 11.00-13.00: Kawa z ekspertem Programu Edukacja na platformie ClickMeeting.
    W trakcie spotkania pracownicy Operatora Programu będą służyć Państwu swoim merytorycznym doświadczeniem, udzielając odpowiedzi na wszelkie pytania, dotyczące projektów w ramach Programu Edukacja zarówno tych już dofinansowanych, jak również planowanych: education.org.pl
        
  • 3 lipca o godz. 12.00: Spotkanie informacyjne dla wnioskodawców dotyczące wizyt przygotowawczych, dofinansowywanych z Funduszu Współpracy Dwustronnej, na platformie ClickMeeting.
    Celem spotkania jest przekazanie informacji na temat zasad aplikowania i realizacji projektów w ramach tych wizyt.
    Rejestracja na spotkanie prowadzona jest online do 1 lipca br. poprzez stronę: www.webankieta.pl

Więcej informacji na stronie education.org.pl

view szablon artykułu