AKTUALNOŚCI

Program Aktywni Obywatele - wyniki naboru

AC_logo

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami I konkursu dotacyjnego na projekty tematyczne w Programie Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy.

 

Operator Programu otrzymał 350 wniosków pełnych, a decyzją Komisji Programu – zgodnie z rekomendacją Komisji Konkursowej – dotacje otrzyma 223 Wnioskodawców, 112 z nich otrzyma małe dotacje, a 111 – duże. Łączna kwota przyznanych dotacji to ponad 10,3 mln EUR na działania wzmacniające społeczeństwo obywatelskie, grupy narażone na wykluczenie i na działania z zakresu ochrony praw człowieka.

Szczegółowe wyniki tutaj.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.