Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.

 

AKTUALNOŚCI

Program Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy: warsztat online nt. projektów sektorowych

AC_logo

W ramach wsparcia Wnioskodawców starających się o dotację w konkursie na projekty sektorowe, operator Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy przygotował warsztat online.

 

Warsztat online skierowany jest do osób, które planują złożyć wniosek w ramach konkursu dotacyjnego na projekty sektorowe. Wirtualne spotkanie będzie okazją do dokładnego przyjrzenia się wymogom konkursowym, jego założeniom i celom oraz procedurze składania i oceniania wniosków. W związku z warsztatowym charakterem spotkania liczba miejsc będzie ograniczona. Szczegółowy program warsztatu oraz zapisy – już wkrótce na stronie www.aktywniobywatele.org.pl i na profilu FB Programu.

 

view szablon artykułu