Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.

 

AKTUALNOŚCI

Program Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy: nagrania z webinariów

AC_logo

Operator Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy udostępnił nagrania z webinariów informacyjnych nt. projektów sektorowych i współpracy partnerskiej.

 

W pierwszym webinarium z 27 maja 2020 zaprezentowano czym jest konkurs sektorowy, jakie są jego cele i kto może je realizować oraz przedstawiono typy działań, na jakie można dostać dotację. Nagranie webinarium można obejrzeć tutaj.

Z kolejnego szkolenia z 29 maja 2020 można się dowiedzieć wszystkiego, co istotne nt. współpracy partnerskiej w projektach sektorowych. Nagranie webinarium jest dostępne tutaj.

view szablon artykułu