Aktualności

Praca dla Kierownika Finansowego we Wspólnym Sekretariacie Programu Polska - Rosja

Wspólny Sekretariat Techniczny Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020, robi nabór na stanowisko Kierownika Finansowego w Olsztynie. Głównym celem Programu Polska-Rosja jest wspieranie współpracy transgranicznej w wymiarze społecznym, środowiskowym, gospodarczym i instytucjonalnym.

Kandydat będzie zatrudniony w pełnym wymiarze czasu od 1 października w biurze w Olsztynie.

Otrzyma konkurencyjne wynagrodzenie oraz paket relokacyjny związany z  przeniesieniem się. Praca jest w środowisku międzynarodowym. 

Oferowane warunki jak i stawiane wymagania dostępne pod linkiem: https://www.plru.eu/files/uploads/Oferty%20pracy/Olsztyn%20JTS%20Financial%20Manager_2021.pdf

 

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.