Aktualności

Zapraszamy na pomorskie webinarium Programu URBACT 2021-2027 !

Zarejestruj się już dziś na Pomorskie webinarium programu URBACT 2021-2027, które odbędzie się 20 października 2021r. o godz. 11.00. Zdobyte informacje mogą pomóc napisać projekt i zdobyć środki na jego realizację.

Link rejestracyjny :https://zoom.us/webinar/register/WN_c9VP3VnXQdiKUKm7fTOaqQ

Program URBACT jest jednym z programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej na lata 2021-2027 mającym na celu  wymianę wiedzy i doświadczeń oraz promocję zintegrowanego i zrównoważonego rozwoju miast.

URBACT jest adresowany dla miast każdej wielkości. Pomaga wypracować praktyczne, innowacyjne i zrównoważone metody rozwiązywania problemów z jakimi mierzą się regiony i miasta. Zapewnia wymianę dobrych praktyk, wniosków i rozwiązań ze wszystkimi zainteresowanymi podmiotami zaangażowanymi w realizację polityki miejskiej w Europie.

Dzięki wspólnej metodzie pracy w sieciach, umożliwia zmierzyć się z wyzwaniami stojącymi przed miastami, przybliżając zintegrowane podejście, łączące ekonomiczne, społeczne i środowiskowe wymiary polityk miejskich.

Program jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) z budżetem w wysokości 79,679 mln EUR. W nowej perspektywie 2021-2027 URBACT IV będzie w skoordynowany sposób uzupełniać działania realizowane w ramach Europejskiej Inicjatywy Miejskiej na mocy art. 12 rozporządzenia (UE) nr 2021/1058.   

Więcej informacji o programie można znaleźć na stronach:https://urbact.eu/ oraz https://urbact.eu/urbact-polska

Materiał własny.

Agenda spotkania: 20.10.2021 r.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.