Aktualności

Pierwsze w Polsce Targi Crowdfundingowe!

Targi_CFP

Serdecznie zachęcamy do udziału w targach poświęconych alternatywnym formom finansowania.

Chcesz się dowiedzieć więcej o alternatywnych formach finansowania? Szukasz inspiracji, jak możesz zrealizować swoje pomysły? A może chcesz się dowiedzieć czym właściwie jest crowdfunding? Już 22 marca będziesz miał okazję spotkać się z projektodawcami, ekspertami i właścicielami platform crowdfundingowych na organizowanych przez Inkubator Starter i Uniwersytet Gdański „Targach Crowdfundingowych"! 

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu CROWD-FUND-PORT finansowanego ze środków programu Interreg Europa Środkowa.

Zgłoś się: https://bit.ly/2UThL4R.

Dołącz do wydarzenia na FB i bądź na bieżąco:

https://www.facebook.com/events/628412917612253/?active_tab=about.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.