Aktualności

Pierwsze konkursy w programie EU4Health zostały już ogłoszone!

Komisja Europejska ogłosiła Program Pracy EU4Health na 2021 rok, z budżetem w wysokości prawie 312 mln euro. Już 29 lipca 2021 r. otwarte zostaną zaproszenia do składania wniosków w pięciu konkursach dotyczących walki z nowotworami.

Program UE dla zdrowia, EU4Health, to największy unijny pogram zdrowia o budżecie 5,3 mld euro. Działania dotyczą czterech kategorii: profilaktyki chorób, gotowości na wypadek sytuacji kryzysowych, systemów opieki zdrowotnej i technologii cyfrowych z przekrojowym ukierunkowaniem na choroby nowotworowe.

24 czerwca 2021 Komisja Europejska ogłosiła Program Pracy EU4Health na 2021 rok wraz z załącznikiem opisującym proponowane działania oraz streszczenie. Budżet to prawie 312 mln euro.

W 2021 r. przewidziano pięć konkursów:

Wnioski projektowe można składać od 29 lipca do 15 września 2021 r. Informacje dotyczące konkursów i sposobu aplikowania można znaleźć na Portalu Uczestnika.

Materiał pochodzi ze strony Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej 

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.