Aktualności

Otwarte konsultacje publiczne programu Interreg Południowy Bałtyk - wyraź swoją opinię

37 dni - tyle potrwają konsultacje publiczne programu na lata 2021-2027. Jeżeli jesteś zainteresowany uczestnictwem w konsultacjach publicznych projektu programu operacyjnego oraz prognozy oddziaływania na środowisko - to jest ten czas! Czekamy na Twój głos.

W dniu 8 września 2021 roku Wspólny Sekretariat programu Interreg Połduniowy Bałtyk ogłosił na stronie internetowej programu konsultacje publiczne projektu programu oraz prognowy oddziaływania na środowisko na lata 2021-2027.

Konsultacje publiczne projektu obu dokumentów potrwają do 15 października 2021 roku. Dokumenty pomocnicze oraz formularze zgłaszania uwag znajdują się na stronie oficjalnej programu - www.southbaltic.eu.

Dokumenty pomocnicze w języku angielskim:

Dokumenty pomocnicze w języku polskim (tłumaczenie robocze):

 

Formularz zgłoszeniowy uwag do projektu programu 

Formularz zgłoszeniowy uwag do projektu progrnozy oddziaływania na środowisko 

 

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.