Zima 2019

Otwarcie III naboru w Europie Środkowej

Fot. ©Depositphotos/lilia

III nabór do Programu Interreg Europa Środkowa 2014-2020 rozpocznie się 21 września br. Do 25 stycznia 2018 r. będzie można aplikować w ramach prawie wszystkich obszarów tematycznych programu. Wydarzeniem otwierającym 3. nabór, a jednocześnie podsumowywującym 20-lecie współpracy w regionie, będzie konferencja w Berlinie (21-22.09.2017 r.). Zapraszamy do oglądania transmisji online z konferencji.

Zgodnie z decyzją Komitetu Monitorującego (podjętą podczas ostatniego posiedzenia - 21 i 22 czerwca br. we Wiedniu), trzeci nabór w programie Interreg Europa Środkowa 2014-2020 zostanie przeprowadzony w okresie 21 września 2017 r. - 25 stycznia 2018 r.

Nabór będzie miał ograniczony zakres tematyczny. Szczegóły są dostępne w załączniku.

Pakiet aplikacyjny (podręcznik beneficjenta z aneksami, ogłoszenie o naborze oraz instrukcja do formularza aplikacyjnego) jest dostępny tutaj. Więcej szczegółów możecie Państwo znaleźć na stronie.

Jednocześnie zachęcamy do śledzenia konferencji w Berlinie (21-22 września br.), podczas której świętowane będzie 20 lat współpracy regionów Europy Środkowej, która rozpoczęła się programem Interreg IIC CADSES, a obecnie jest wspierana przez Interreg Europa Środkowa 2014-2020. Spotkanie to będzie również okazją do dyskusji na temat współpracy po 2020 roku. Podczas konferencji zostanie ogłoszone otwarcie trzeciego naboru projektów w programie.

Agenda konferencji

Wideo transmisja będzie dostępna na kanale Interreg CENTRAL EUROPE.

Przypominamy, że 10 października br. w Warszawie Ministerstwo Rozwoju organizuje seminarium informacyjno-szkoleniowe przygotowujące polskie instytucje do 3. naboru projektów Interreg Europa Środkowa. Więcej informacji tutaj.

view szablon artykułu


            

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.