Aktualności

Otwarcie III naboru w Europie Środkowej

Fot. ©Depositphotos/lilia

III nabór do Programu Interreg Europa Środkowa 2014-2020 rozpocznie się 21 września br. Do 25 stycznia 2018 r. będzie można aplikować w ramach prawie wszystkich obszarów tematycznych programu. Wydarzeniem otwierającym 3. nabór, a jednocześnie podsumowywującym 20-lecie współpracy w regionie, będzie konferencja w Berlinie (21-22.09.2017 r.). Zapraszamy do oglądania transmisji online z konferencji.

Zgodnie z decyzją Komitetu Monitorującego (podjętą podczas ostatniego posiedzenia - 21 i 22 czerwca br. we Wiedniu), trzeci nabór w programie Interreg Europa Środkowa 2014-2020 zostanie przeprowadzony w okresie 21 września 2017 r. - 25 stycznia 2018 r.

Nabór będzie miał ograniczony zakres tematyczny. Szczegóły są dostępne w załączniku.

Pakiet aplikacyjny (podręcznik beneficjenta z aneksami, ogłoszenie o naborze oraz instrukcja do formularza aplikacyjnego) jest dostępny tutaj. Więcej szczegółów możecie Państwo znaleźć na stronie.

Jednocześnie zachęcamy do śledzenia konferencji w Berlinie (21-22 września br.), podczas której świętowane będzie 20 lat współpracy regionów Europy Środkowej, która rozpoczęła się programem Interreg IIC CADSES, a obecnie jest wspierana przez Interreg Europa Środkowa 2014-2020. Spotkanie to będzie również okazją do dyskusji na temat współpracy po 2020 roku. Podczas konferencji zostanie ogłoszone otwarcie trzeciego naboru projektów w programie.

Agenda konferencji

Wideo transmisja będzie dostępna na kanale Interreg CENTRAL EUROPE.

Przypominamy, że 10 października br. w Warszawie Ministerstwo Rozwoju organizuje seminarium informacyjno-szkoleniowe przygotowujące polskie instytucje do 3. naboru projektów Interreg Europa Środkowa. Więcej informacji tutaj.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.