AKTUALNOŚCI

Ogłoszenie o wakatach: kierownik projektu ds. Elektronicznego systemu monitorowania, programu UE Interreg Region Morza Bałtyckiego

Instytucja Zarządzająca / Wspólnym Sekretariacie (IZ / WS) Programu UE Interreg Region Morza Bałtyckiego poszukuje Kierownika Projektu elektronicznego systemu monitorowania w Instytucji Zarządzającej / Wspólnym Sekretariacie (IZ / WS) Programu UE Interreg Region Morza Bałtyckiego. Aplikacje można składać do 22 marca 2021!

Instytucja Zarządzająca / Wspólnym Sekretariacie (IZ / WS) Programu UE Interreg Region Morza Bałtyckiego poszukuje Project Managera do elektronicznego systemu monitoringu w biurze IZ / WS w Rostocku / Niemcy, który w ścisłej współpracy z Koordynatorem ds. Informacji będzie wspierał rozwój Systemu Monitorowania Programu „BAMOS" oraz pomagał personelowi i projektom korzystanie z systemu.

Więcje informacji TUTAJ

Materiał pochdzi ze strony www.interreg-baltic.eu

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.