Aktualności

Ocena oddziaływania na środowisko Programu Południowy Bałtyk 2021-2027

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej we współpracy z firmą Ekovert Łukasz Szkudlarek oraz z państwami uczestniczącym w programie (Dania, Litwa, Niemcy i Szwecja) rozpoczęło procedurę oceny oddziaływania na środowisko Programu Południowy Bałtyk 2021-2027.

Konsultacje społeczne prognozy oddziaływania na środowisko są planowane na wrzesień 2021 r. Natomiast przyjęcie ostatecznej wersji prognozy jest przewidziane na połowę listopada br.

Materiał pochodz ze strony : https://www.ewt.gov.pl/strony/wiadomosci/ocena-oddzialywania-na-srodowisko-programu-poludniowy-baltyk-2021-2027/

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.