Aktualności

Oblicza Erasmusa+

Erasmus_logo

Zachęcamy do zapoznania się z pierwszą częścią dwutomowej publikacji podsumowującej mijającą perspektywę Programu Erasmus+.

 

Publikacja prezentuje efekty programu oczami beneficjentów, którzy w latach 2014–2020 realizowali projekty w całej Polsce. Wywiadom towarzyszą opisy osiągnięć każdego z pięciu sektorów Erasmusa+ oraz programów i inicjatyw mu towarzyszących. Przykłady dobrych praktyk omówione w książce pokazują różne sposoby korzystania z funduszy największego edukacyjnego programu w Europie, który przyczynił się do zmiany oblicza polskiej edukacji oraz do wzrostu kluczowych kompetencji zarówno wśród uczniów, studentów, dorosłych uczących się, jak i wśród nauczycieli, wykładowców i trenerów.

Publikacja dostępna jest na stronie Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.