Zima 2019

Nabory w Regionie Morza Bałtyckiego i Europie Środkowej - szkolenia

Fot. ©Depositphotos/kasto

Na III i IV kwartał br. planowane jest otwarcie trzeciego naboru w Programach Interreg 2014-2020: Europa Środkowa i Region Morza Bałtyckiego. W związku z tym, Ministerstwo Rozwoju organizuje seminaria informacyjne dla potencjalnych wnioskodawców.

  • Seminarium informacyjne nt. III naboru w Interreg Europa Śordkowa 2014-2020 (10 października br.) - szczegóły zostaną podane pod koniec sierpnia;
  • Seminarium informacyjne nt. III naboru w Interreg Region Morza Bałtyckiego 2014-2020 (30 listopada br.) - szczegóły zostaną podane pod koniec września.

Oba spotkania będą miały miejsce w Warszawie. Już teraz zachęcamy do zarezerwowania dat w Państwa kalendarzach.

Jednocześnie przypominamy o konferencji dorocznej w Programie Interreg Europa Środkowa 2014-2020, która odbędzię się 21 i 22 września br. w Berlinie (szczegóły wydarzenia).

view szablon artykułu


            

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.