AKTUALNOŚCI

Nabory w Regionie Morza Bałtyckiego i Europie Środkowej - szkolenia

Fot. ©Depositphotos/kasto

Na III i IV kwartał br. planowane jest otwarcie trzeciego naboru w Programach Interreg 2014-2020: Europa Środkowa i Region Morza Bałtyckiego. W związku z tym, Ministerstwo Rozwoju organizuje seminaria informacyjne dla potencjalnych wnioskodawców.

  • Seminarium informacyjne nt. III naboru w Interreg Europa Śordkowa 2014-2020 (10 października br.) - szczegóły zostaną podane pod koniec sierpnia;
  • Seminarium informacyjne nt. III naboru w Interreg Region Morza Bałtyckiego 2014-2020 (30 listopada br.) - szczegóły zostaną podane pod koniec września.

Oba spotkania będą miały miejsce w Warszawie. Już teraz zachęcamy do zarezerwowania dat w Państwa kalendarzach.

Jednocześnie przypominamy o konferencji dorocznej w Programie Interreg Europa Środkowa 2014-2020, która odbędzię się 21 i 22 września br. w Berlinie (szczegóły wydarzenia).

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.