AKTUALNOŚCI

Nabór propozycji warsztatów - 11. Doroczne Forum Strategii UE dla regionu Morza Bałtyckiego

RMB_logo

11. Doroczne Forum Strategii UE dla regionu Morza Bałtyckiego odbędzie się w Turku (Finlandia) w dn. 16-17 czerwca 2020 r. Organizatorzy Forum ogłosili nabór na 90-minutowe warsztaty, które będą stanowiły integralną część programu wydarzenia.

 

Nabór jest otwarty dla wszystkich podmiotów zainteresowanych współpracą w regionie Morza Bałtyckiego. Termin składania propozycji upływa 15 marca br.

Organizatorzy dają dowolność wyboru tematu i doboru metod przeprowadzenia warsztatów. Powinny one jednak odwoływać się do innowacyjnych rozwiązań w zakresie kluczowych wyzwań dla regionu.

Przy selekcji warsztatów premiowane będzie podejście interdyscyplinarne oraz nawiązanie tematyczne do co najmniej trzech obszarów tematycznych (Policy Areas) lub działań horyzontalnych Strategii (Horizontal Actions).  

Organizatorzy rekomendują włączenie przedstawicieli sektora prywatnego, organizacji pozarządowych, młodzieży i instytucji akademickich.

Dodatkowe informacje są dostępne poniżej:

https://annualforum2020.eu/en/11th-annual-forum-eusbsr-16-17-june-2020-turku/programme/workshops

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.