AKTUALNOŚCI

Mapa magazynu #MadeWithInterreg

Rok 2020 przyniósł uderzający wzrost komunikacji cyfrowej, ponieważ fizyczne spotkania stały się niemożliwe w kontekście międzynarodowym, takim jak współpraca w ramach Interreg. Nowa mapa magazynu #MadeWithInterreg jest jednym z takich przykładów komunikacji cyfrowej. Został utworzony wspólnie przez 13 ponadnarodowych Programów Interreg i Interreg Europa i zapewnia zainteresowanym osiągnięciami projektów Interreg dostęp do najlepszej kompilacji wyników, jaką oferuje każdy program.

Mapa magazynu zaprasza na wirtualny spacer po mapie międzynarodowej współpracy Interreg w Europie i poza nią. Mapa została opracowana wspólnie przez 14 Programów Interreg pod przewodnictwem Regionu Morza Bałtyckiego Interreg i Obszaru Atlantyckiego Interreg, wspieranych przez INTERact. 

Mapa historii to  sposób na uczczenie 30-lecia Interreg w czasach, gdy fizyczne spotkania nie mogą się odbywać. 

Pozwól, że zabierzemy Cię w podróż po międzynarodowej współpracy Interreg. Zatrzymaj się w 14 obszarach programu, aby kliknąć i zagłębić się w historie projektów, filmy, a nawet biblioteki z możliwością wyszukiwania. Dowiedz się o osobliwościach wszystkich obszarów programu. Poznaj osiągnięcia przydatne w Twoim regionie.

PRZEJDŹ DO MAPY HISTORII

Artykuł: Stefanie Maack i Anna Galyga (Instytucja Zarządzająca Regionu Morza Bałtyckiego Interreg / Wspólny Sekretariat) i Carla Guimaraez (Wspólny Sekretariat Interreg Atlantic Area)

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.