Aktualności

Konferencja roczna programu Interreg Południowy Bałtyk - 20 października 2021

Ruszyła rejestracja na konferencję roczną programu Interreg Południowy Bałtyk na lata 2014-2020. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych.

Formularz rejestracyjny na konferencję jest dostępny na oficjalnej stronie programu Interreg Południowy Bałtyk pod linkiem: https://southbaltic.eu/-/annual-event-2021-registration-is-open-

Spotkanie odbędzie się w formie wirtualnej za pośrednictwem aplikacji ZOOM. Konferencja odbędzie się w godzinach 10:00-12:30. W programie spotkania m.in prezentacja rezultatów i osiągnięć projektów realizowanych w programie w latach 2014-2020 oraz dwie sesje praktyczne do wyboru:

  • Nabór Seed Money - sesja pytań i odpowiedzi dla beneficjentów
  • Jak generować i realizować projekty o wartości dodanej, które przełożą się na wymierne rezultaty.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Instytucji Zarządzającej programu, przedstawiciele Wspólnego Sekretariatu programu oraz Regionalnych Punktów Kontaktowych. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych potencjalnych beneficjentów programu, a także wolnych słuchaczy.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.