Aktualności

Konferencja regionalna projektu programu Interreg Południowy Bałtyk 2021-2027 - Rejestracja otwarta!

W dniu 23 września 2021 roku o godzinie 09:00 odbędzie się konferencja online w ramach konsultacji publicznych przyszłego programu Południowy Bałtyk oraz Prognozy Oddziaływania na Środowisko. Zarejestruj się już dzisiaj!

Organizatorem spotkania jest Województwo Pomorskie oraz Województwo Zachodniopomorskie. W programie wydarzenia m.in. wprowadzenie do nowego programu, szczegółowy zakres tematyczny programu, prezentacja dobrych praktyk 2014-2020 oraz wsparcie Regionalnych Punktów Kontaktowych, debata publiczna nad kształtem projektu programu. 

W konferencji wezmą udział przedstawiciele Instytucji Zarządzajacej (Ministerstwo Funduszy i Programów Regionalnych), Wspólny Sekretariat programu Interreg Południowy Bałtyk, wykonawca prognozy oddziaływania na środowisko - firma Ecovert. 

Do udziału w konsultacjach publicznych zaproszeni są w szczególności przedstawiciele polskich samorządów terytorialnych, partnerzy społeczno-gospodarczy, administracja rządowa, organizacje pozarządowe (NGOs), środowisko akademickie.

 

[DO POBRANIA] Agenda spotkania 23 września 2021 godz. 09:00 

Link rejestracyjny do konferencji online:

https://zoom.us/meeting/register/tJIrf-qtqTojHNHQ25BIpgmi-naYdAlH1yRh

 

Konferencja regionalna została zaplanowana w taki sposób, aby każdy zainteresowany mógł przełączyć się bezpośrednio po zakończeniu wydarzenia na kolejne spotkanie ws. naboru na projekty typu "seed money". Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani uczestnictwem w webinarze informacyjnym dot. naboru, który odbędzie się w dniu 23 września 2021 roku o godzinie 13:00 należy osobno wypłnić formularz rejestracyjny.

 

Link rejestracyjny na spotkanie dot. naboru seed money godz. 13:00:

 https://cpe-gov-pl.zoom.us/meeting/register/tJEkcuyupz8qEtx-s0oMfWldNDiQ7x4qPg1b

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.