AKTUALNOŚCI

Kolejne projekty zatwierdzone!

PL_RU_logo

W dniach 17-18 października odbyło się posiedzenie Wspólnego Komitetu Monitorującego Programu Polska-Rosja 2014-2020 w Worlinach, którego głównym celem było zatwierdzenie projektów w celach tematycznych „Środowisko" i „Dostępność".

 

WKM zatwierdził 10 projektów w celu tematycznym „Środowisko", których łączna wartość dofinansowania wynosi 19 275 775,86 euro oraz 4 projekty w celu tematycznym „Dostępność", których łączna wartość dofinansowania wynosi 8 115 778,64 euro. Podczas posiedzenia została również podjęta decyzja w sprawie umieszczenia 1 projektu na liście rezerwowej w celu tematycznym „Dostępność".

Wśród zatwierdzonych projektów znalazły się dwa z udziałem beneficjentów z województwa pomorskiego:

  • Rozwój infrastruktury na rzecz czystego środowiska naturalnego na obszarze transgranicznym – z udziałem Gminy Ostaszewo, 
  • Transgraniczne Trakty – z udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego. 

Listy zatwierdzonych projektów:

Projekty zatwierdzone w ramach CT6 Środowisko_EN

Projekty zatwierdzone w ramach CT7 Dostępność_EN

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.