Zima 2019

Kolejne projekty zatwierdzone!

PL_RU_logo

W dniach 17-18 października odbyło się posiedzenie Wspólnego Komitetu Monitorującego Programu Polska-Rosja 2014-2020 w Worlinach, którego głównym celem było zatwierdzenie projektów w celach tematycznych „Środowisko" i „Dostępność".

 

WKM zatwierdził 10 projektów w celu tematycznym „Środowisko", których łączna wartość dofinansowania wynosi 19 275 775,86 euro oraz 4 projekty w celu tematycznym „Dostępność", których łączna wartość dofinansowania wynosi 8 115 778,64 euro. Podczas posiedzenia została również podjęta decyzja w sprawie umieszczenia 1 projektu na liście rezerwowej w celu tematycznym „Dostępność".

Wśród zatwierdzonych projektów znalazły się dwa z udziałem beneficjentów z województwa pomorskiego:

  • Rozwój infrastruktury na rzecz czystego środowiska naturalnego na obszarze transgranicznym – z udziałem Gminy Ostaszewo, 
  • Transgraniczne Trakty – z udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego. 

Listy zatwierdzonych projektów:

Projekty zatwierdzone w ramach CT6 Środowisko_EN

Projekty zatwierdzone w ramach CT7 Dostępność_EN

view szablon artykułu


            

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.