AKTUALNOŚCI

IV nabór w Interreg Europa

Od kwietnia do połowy czerwca 2018 r. będziecie Państwo mogli składać aplikacje projektowe do Programu Interreg Europa 2014-2020. Ostateczna decyzja co do naboru zapadnie 13 i 14 marca 2018 r. w Sofii (Bułgaria) podczas spotkania komitetu monitorującego program.

W trakcie siódmego posiedzenia Komitetu Monitorującego program Interreg Europa (12-13 grudnia 2017 roku, Tallin) omawiano kwestię czwartego naboru wniosków. Ustalono, że odbędzie się on w pierwszej połowie 2018 roku.

Otwarcie 4. naboru planuje się na kwiecień, a zakończenie - na połowę czerwca 2018 roku. Prawdopodobnie wnioski będzie można składać we wszystkich priorytetach. Udostępnione zostaną także wszystkie środki Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego pozostające w dyspozycji programu, z przeznaczeniem na projekty.

Ostateczna decyzja zostanie podjęta przez Komitet Monitorujący w dniach 13-14 marca 2018 roku w Sofii. Szczegółowe informacje na temat 4. naboru zostaną opublikowane wkrótce po spotkaniu.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.