Zima 2019

IV nabór w Interreg Europa

Od kwietnia do połowy czerwca 2018 r. będziecie Państwo mogli składać aplikacje projektowe do Programu Interreg Europa 2014-2020. Ostateczna decyzja co do naboru zapadnie 13 i 14 marca 2018 r. w Sofii (Bułgaria) podczas spotkania komitetu monitorującego program.

W trakcie siódmego posiedzenia Komitetu Monitorującego program Interreg Europa (12-13 grudnia 2017 roku, Tallin) omawiano kwestię czwartego naboru wniosków. Ustalono, że odbędzie się on w pierwszej połowie 2018 roku.

Otwarcie 4. naboru planuje się na kwiecień, a zakończenie - na połowę czerwca 2018 roku. Prawdopodobnie wnioski będzie można składać we wszystkich priorytetach. Udostępnione zostaną także wszystkie środki Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego pozostające w dyspozycji programu, z przeznaczeniem na projekty.

Ostateczna decyzja zostanie podjęta przez Komitet Monitorujący w dniach 13-14 marca 2018 roku w Sofii. Szczegółowe informacje na temat 4. naboru zostaną opublikowane wkrótce po spotkaniu.

view szablon artykułu


            

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.