AKTUALNOŚCI

Interreg Europa zaprasza na webinarium na temat cyfrowych ekosystemów innowacji w dniu 25 lutego 2021r.

Eksperci platformy learningowej Interreg Europa zapraszają 25 lutego 2021 roku, w godzinach 10:30-12:00, na webinarium Digital Innovation Ecosystems.

W webinarium weźmie udział przedstawicielka Dyrekcji Generalnej ds. Sieci Komunikacyjnych, Treści i Technologii Komisji Europejskiej (DG CONNECT), która opowie o programie „Centra Innowacji Cyfrowych w Europie" (European Digital Innovation Hub) - jednym z kluczowych elementów inicjatywy „Cyfrowa Europa" (Digital Europe). Ponadto swoim doświadczeniem i dobrymi praktykami z zakresu innowacji podzielą się także partnerzy projektów Interreg Europa z Austrii oraz Rumunii.

Do udziału w webinarium jest wymagana rejestracja poprzez konto online Interreg Europa (tworzy się je bezpośrednio na stronie programu).

Więcej informacji TUTAJ

Materiał pochodzi ze strony www.ewt.gov.pl

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.